Отруїла, а потім розчленувала та розклала по пакетах: у Росії жорстоко вбили репера з України, нові деталі

Російський репер родом з України Енді Картрайт (Олександр Юшко) був отруєний дружиною Мариною Кохал за допомогою медичного препарату, розповіли в управлінні СК у Санкт-Петербурзі. Там підкреслили, що сам злочин жінка спланувала заздалегідь.

Про це пишуть росЗМІ.

Слідчі зазначили, що Кохал придбала в аптеці якийсь медичний засіб, за допомогою якого і вбила чоловіка.

Також стало відомо, що раніше був проведений обшук у квартирі адвоката Кохал Юрія Авдєєва. Це пов’язано з тим, що в його квартирі після смерті Картрайта проживала його теща Олена. Саму родичку, яка згідно з версією слідства теж може бути причетна до вбивства зятя, відвезли на допит.

Зазначимо, 30 липня стало відомо, що Марина Кохал розчленувала тіло свого мертвого чоловіка і розпакувала по сміттєвим пакетам. Вона сама здалася поліції, і сказала, що він помер від передозування наркотиків, але вона намагалася це приховати.

Російський репер родом з України Енді Картрайт (Олександр Юшко) був отруєний дружиною Мариною Кохал за допомогою медичного препарату, розповіли в управлінні СК у Санкт-Петербурзі. Там підкреслили, що сам злочин жінка спланувала заздалегідь. Про це пишуть росЗМІ. Слідчі зазначили, що Кохал придбала в аптеці якийсь медичний засіб, за допомогою якого і вбила чоловіка. Також стало відомо, що раніше був проведений обшук у квартирі адвоката Кохал Юрія Авдєєва. Це пов’язано з тим, що в його квартирі після смерті Картрайта проживала його теща Олена. Саму родичку, яка згідно з версією слідства теж може бути причетна до вбивства зятя, відвезли на допит. Зазначимо, 30 липня стало відомо, що Марина Кохал розчленувала тіло свого мертвого чоловіка і розпакувала по сміттєвим пакетам. Вона сама здалася поліції,