«Освітня середа» завітала до франківських пластунів (фото)

Цього разу  на «освітню середу» міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків разом з директором департаменту освіти та науки Ігорем Максимчуком вирішили завітати в культурно патріотичний заклад нашого міста. Відвідали Національну скаутську організацію “Пласт”, що знаходиться на  вулиці Павлика, 10, пишуть Версії з посиланням на сайт міського голови.

Нещодавно, 12 квітня, відбувалося святкування 109 річниці з дня заснування “Пласту”. Міський голова Руслан Марцінків з радістю відвідав організацію, адже і сам є її членом. У дарунок скаутам міський голова передав книги, що згодяться пластунам.

«Для мене це рідний заклад. Я був першим директором пластового дитячого центру, дуже багато знаю про його функціонування. Бажаю, щоб кількість пластунів зростала і при цьому якість виховання нових лідерів нашого суспільства тільки покращувалася», – каже очільник міста.

Мета “Пласту” – виховання української молоді на засадах християнської моралі, а ключовим є всебічний розвиток особистості. Сьогодні в “Пласті” налічується близько 600 учасників. І ця цифра вселяє великий оптимізм.  Організація продовжує активну діяльність, а місто також їй допомагає.

“Наші заняття відбуваються у певних  вікових категоріях. До 6 років діти називаються «пташата», їх зараз є 70. Від 6 до 11 років –  251 дитина. Від 11 до 18 років – близько 200 дітей. Виховуємо ми провідників суспільства. Для нас дуже важливий аспект – це самовиховання української молоді”, – каже директорка дитячо-юнацького пластового центру Оксана Румак.

Новацька виховниця Наталя Шкорута каже, що Пласт має свою методику виховання. Розповідає, що тут вчать бути вірним Богові й Україні. У пластунів переважно християнське віросповідання і головне патріотизм в серці та любов до України.

«Ми носимо на шнурочку де є свисток, вузлик. Цей вузлик є нагадуванням творити добрі справи, кожного дня пластун має зробити хоча б одну добру справу. Організація є волонтерською. Запрошую всіх долучатися до нашої організації неважливо скільки вам років головне бажання», – закликає скаутка.

Заступниця міського голови Вікторія Дротянко також наголошує, що “Пласт” бере активну участь у міській програмі «Бюджет участі» та подає проекти. Цей рік не виняток, хочуть облаштувати спортивний  майданчик.

Директор департаменту освіти та науки Ігор Максимчук розповів, що нещодавно у пластовому центрі зробили великі роботи з матеріально технічного забезпечення. А загалом близько 13 тисяч дітей відвідують заклади позашкілля. Зараз функціонує тринадцять закладів позашкільної освіти. А незабаром буде відкрито ще один «КУТ», який з радістю прийме діток у свої лави.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Цього разу  на «освітню середу» міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків разом з директором департаменту освіти та науки Ігорем Максимчуком вирішили завітати в культурно патріотичний заклад нашого міста. Відвідали Національну скаутську організацію “Пласт”, що знаходиться на  вулиці Павлика, 10, пишуть Версії з посиланням на сайт міського голови. Нещодавно, 12 квітня, відбувалося святкування 109 річниці з дня […]