Опублікований відео-концепт окулярів доповненої реальності Samsung

У мережі з’явилося відео, в якому хтось зобразив, як можуть виглядати майбутні AR-окуляри від Samsung. Крім зовнішнього вигляду пристрою, концепт-дизайнер показав і функціональні можливості новинки.

Опублікував ролик популярний інтернет-інсайдер WalkingCat – раніше він часто ділився достовірною інформацією про майбутні новинки. У його свіжою публікації можна побачити відразу два девайса: «Samsung Glasses Lite» і «Samsung AR Glasses», пише The Verge.

Lite-версія дуже сильно нагадує по своїй «філософії» представлені роками раніше Google Glass. Пристрій також проектує перед очима інформацію, при цьому воно має і «режим сонячних окулярів», здатний елементарно захистити очі.

AR-версія пристрою більше схожий на Microsoft HoloLens. Пристрій здатний не просто проектувати зображення перед очима, а й повноцінно залучати користувача за рахунок «накладання» доповненої реальності на справжню.

Один зі сценаріїв використання Samsung AR Glasses – творчість

На жаль, сама Samsung так і не зробила ніяких анонсів щодо подібних девайсів. Але з огляду на, що Apple пророкують швидкий випуск своїх Apple Glasses, великий шанс, що корейський ТехноГігант готує вже щось подібне для нас.

Запис Опублікований відео-концепт окулярів доповненої реальності Samsung спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

У мережі з’явилося відео, в якому хтось зобразив, як можуть виглядати майбутні AR-окуляри від Samsung. Крім зовнішнього вигляду пристрою, концепт-дизайнер показав і функціональні можливості новинки. Опублікував ролик популярний інтернет-інсайдер WalkingCat – раніше він часто ділився достовірною інформацією про майбутні новинки. У його свіжою публікації можна побачити відразу два девайса: «Samsung Glasses Lite» і «Samsung AR […]

Запис Опублікований відео-концепт окулярів доповненої реальності Samsung спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.