Опублікований дизайн окулярів Samsung з підтримкою доповненої реальності

Якщо вірити витокам, почастішали в 2021 році, вже зовсім скоро нас чекає бум окулярів з підтримкою доповненої реальності (AR) від провідних виробників. Одним з них буде і Samsung. Дизайн саме їх влаштування примудрився потрапити в мережу.

Джерел «зливу» стала публікація патенту компанії у Всесвітній організації інтелектуальної власності. Судячи з документу, окуляри матимуть цілком звичний зовнішній вигляд, але при цьому пропонувати різні AR-функції, повідомляє 91mobiles.

На жаль, в патенті немає ніяких відомостей про технічні характеристики гаджета. Але з огляду на, в якому напрямку рухаються в останні роки Apple і Microsoft, можна очікувати, що і окуляри Samsung дозволять повноцінно взаємодіяти з доповненою реальністю.

Дата анонса південнокорейського гаджета все ще залишається невідомою.

Запис Опублікований дизайн окулярів Samsung з підтримкою доповненої реальності спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Якщо вірити витокам, почастішали в 2021 році, вже зовсім скоро нас чекає бум окулярів з підтримкою доповненої реальності (AR) від провідних виробників. Одним з них буде і Samsung. Дизайн саме їх влаштування примудрився потрапити в мережу. Джерел «зливу» стала публікація патенту компанії у Всесвітній організації інтелектуальної власності. Судячи з документу, окуляри матимуть цілком звичний зовнішній […]

Запис Опублікований дизайн окулярів Samsung з підтримкою доповненої реальності спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.