Опубліковані скріншоти Xiaomi MIUI 13 і нові можливості системи

Уже в серпні 2021 роки від Xiaomi чекають анонса відразу безлічі новинок, як апаратних, так і програмних. У їх числі має знайтися місце довгоочікуваного оновлення фірмової оболонки компанії – MIUI 13.

І ось, незадовго до офіційного заходу, в мережі з’явилися якісні скріншоти нової системи Xiaomi. Судячи з ним, користувачі нарешті отримають можливість більш глибокого налаштування зовнішнього вигляду «Центру управління» – вони зможуть змінювати і пересувати різні пункти його налаштувань, пише NotebookCheck.


Так, наприклад, на свіжих скріншотах можна побачити не цілком звичайне розташування повзунків яскравості і регулювання рівня гучності. Нагадаємо, що разом з MIUI 13 від Xiaomi також чекають анонса першого флагмана компанії з подекранной камерою Mi Mix 4 і новий планшет – Mi Pad 5.

Запис Опубліковані скріншоти Xiaomi MIUI 13 і нові можливості системи спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Уже в серпні 2021 роки від Xiaomi чекають анонса відразу безлічі новинок, як апаратних, так і програмних. У їх числі має знайтися місце довгоочікуваного оновлення фірмової оболонки компанії – MIUI 13. І ось, незадовго до офіційного заходу, в мережі з’явилися якісні скріншоти нової системи Xiaomi. Судячи з ним, користувачі нарешті отримають можливість більш глибокого налаштування […]

Запис Опубліковані скріншоти Xiaomi MIUI 13 і нові можливості системи спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.