Опубліковані результати перших тестів флагмана Google Pixel 6

Флагман Google Pixel 6 з SoC Tensor вперше продемонстрував свої можливості в бенчмарку Geekbench.

Як пише видання Gizchina, продажі смартфонів Google Pixel 6 з власним «гугловських» чіпом Tensor стартують 19 жовтня в США. Незадовго до початку продажів флагман протестували в популярному тестовому додатку Geekbench. У одноядерному тесті Pixel 6 набрав 1027 балів, в двоядерному – 2706.

Відзначається, що одноядерний тест показав результати, які вище в порівнянні з пристроями, побудованими на базі однокристальної процесора Snapdragon 888 SoC. Але багатоядерний тест показав низькі результати.

За словами джерела, бенчмарк підтверджує, що ці пристрої будуть поставлятися з графічним процесором Mali G78. У лінійку входитимуть смартфони Google Pixel 6 і Pixel 6 Pro. Тестоване пристрій має 8 ГБ оперативної пам’яті, вбудована, в залежності від комплектації, – 265 ГБ / 512 ГБ.

Запис Опубліковані результати перших тестів флагмана Google Pixel 6 спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Флагман Google Pixel 6 з SoC Tensor вперше продемонстрував свої можливості в бенчмарку Geekbench. Як пише видання Gizchina, продажі смартфонів Google Pixel 6 з власним «гугловських» чіпом Tensor стартують 19 жовтня в США. Незадовго до початку продажів флагман протестували в популярному тестовому додатку Geekbench. У одноядерному тесті Pixel 6 набрав 1027 балів, в двоядерному – […]

Запис Опубліковані результати перших тестів флагмана Google Pixel 6 спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.