OnePlus Nord 2 отримає флагманську функцію і ємний акумулятор

Напередодні презентації смартфона компанія поділилася новою подробицею про його технічні особливості. У своєму Twitter-блозі OnePlus розмістила рекламний плакат, який розкриває можливості акумулятора і швидкої зарядки прийдешньої новинки. 

Згідно зображенню, гаджет підтримує технологію швидкої зарядки Warp Charge потужністю 65 Вт. У коментарі до публікації виробник зазначив, що ємність акумулятора смартфона становить 4500 мАг, а всього 15 хвилин «дозаправки» вистачить для використання Nord 2 протягом цілого дня.

Раніше компанія розсекретила модель процесора апарату – це ексклюзивна версія MediaTek Dimensity 1200 с приставкою AI. Дисплей гаджета матиме діагональ 6,43 дюйма, а також OLED-матрицю з частотою оновлення 90 Гц і підтримкою стандарту HDR10 +.

Очікується, що OnePlus Nord 2 буде представлений спільно з новими бездротовими навушниками компанії Buds Pro. Захід відбудеться вже сьогодні, 22 липня.

Запис OnePlus Nord 2 отримає флагманську функцію і ємний акумулятор спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Напередодні презентації смартфона компанія поділилася новою подробицею про його технічні особливості. У своєму Twitter-блозі OnePlus розмістила рекламний плакат, який розкриває можливості акумулятора і швидкої зарядки прийдешньої новинки.  Згідно зображенню, гаджет підтримує технологію швидкої зарядки Warp Charge потужністю 65 Вт. У коментарі до публікації виробник зазначив, що ємність акумулятора смартфона становить 4500 мАг, а всього 15 хвилин «дозаправки» […]

Запис OnePlus Nord 2 отримає флагманську функцію і ємний акумулятор спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.