Олександр Усик — російський боксер, який вже назавжди втрачений для України

Відомий ведучий і блогер Богдан Буткевич цікаво висловився про скандального боксера Олександра Усика.

Відповідний допис він розмістив на своїй сторінці у фейсбук, передає “Це моя Україна“.

“З приводу усіка.

Оті всі вчорашні реверанси в бік українського типу патріотизму – голімий цирк. Куратори вирішили, що трохи перетиснули з напором “рускаво міра” від саші. Ну, по ступеню суспільного осуду його відверто манкуртської поведінки. Тому для вигляду трохи здали назад – щоб подивитися: а раптом народець все забуде й знову полюбить усіка? Звідси й знову екіпірування в національних кольорах, пісня Жадана під вихід тощо. Але – люта вата в голові.

Все, що вам треба знати про реальні погляди усіка та його втраченість для України – так це те, що його молодша дитина вже має громадянство рфії. За словами дружини усіка, відвертої ватниці та любительниці московських попів – вони цього Мішу спецом в Сімферополі народжували, щоб це громадянство отримати.

Не ведіться на зовнішнє – судіть по справах.
Тому вчора виграв просто усік. Відомий російський боксер.
Пох.”

Відомий ведучий і блогер Богдан Буткевич цікаво висловився про скандального боксера Олександра Усика. Відповідний допис він розмістив на своїй сторінці у фейсбук, передає “Це моя Україна“. “З приводу усіка. Оті всі вчорашні реверанси в бік українського типу патріотизму – голімий цирк. Куратори вирішили, що трохи перетиснули з напором “рускаво міра” від саші. Ну, по ступеню суспільного осуду його відверто манкуртської поведінки. Тому для вигляду трохи здали назад – щоб подивитися: а раптом народець все забуде й знову полюбить усіка? Звідси й знову екіпірування в національних кольорах, пісня Жадана під вихід тощо. Але – люта вата в голові. Все, що вам треба знати про реальні погляди усіка та його втраченість для України – так це те, що його молодша дитина вже