Олександр Шевченко: влада продовжує зухвало спотворювати результати виборів на 87-му окрузі

Центральна виборча комісія, супереч Постанові Великої Палати Верховного Суду, скасувала результати виборів на 6-ти дільницях 87-го виборчого округу. Тобто, ще більше спотворила підсумок волевиявлення, бо не врахувала до загального протоколу 3189 голосів.

Про це на своїй сторінці у мережі «Facebook» депутат Івано-Франківської обласної ради Олександр Шевченко.

«Замість того, щоб знайти правовий вихід із ситуації, яка склалася з виборами на 87-му окрузі, ЦВК ухвалила рішення про визнання недійсним голосування на дільницях № 261030; № 260536; № 260025; № 260028; № 261029; № 260019. Ми вважаємо, під час монопольної «окупації» спецпідрозділами СБУ приміщення ОВК, з документації саме цих шести дільниць були викрадені 504 бюлетені за лідера перегонів, що змінило результат волевиявлення виборців округу на користь провладного кандидата. Проте, ЦВК пішла далі і оголосила, що всі 3189 голосів на цих дільницях є недійсними», – сказав Олександр Шевченко.

Нагадаємо, ще в ніч виборів штаб Олександра Шевченка оприлюднив протоколи ДВК з «мокрими» печатками. Так, з відривом у 184 голоси перемогу здобув саме Олександр Шевченко.

«Влада ні перед чим не зупиняється і черговий раз оголошує свого кандидата переможцем. Зараз вона відібрала більш як у трьох тисяч громадян законне право обирати. Проте, ми працювали і працюємо виключно у правовому полі та вже готуємо судові позови. І звісно, плануємо звертатись до Великої Палати Верховного Суду, яка дійсно стоїть на боці закону», – підсумував Олександр Шевченко.

Це, на нашу думку, незаконне рішення, яке ми оскаржуватимемо в судах.

Правда переможе!

The post Олександр Шевченко: влада продовжує зухвало спотворювати результати виборів на 87-му окрузі appeared first on Галицький Кореспондент.

Центральна виборча комісія, супереч Постанові Великої Палати Верховного Суду, скасувала результати виборів на 6-ти дільницях 87-го виборчого округу. Тобто, ще більше спотворила підсумок волевиявлення, бо не врахувала до загального протоколу 3189 голосів. Про це на своїй сторінці у мережі «Facebook» депутат Івано-Франківської обласної ради Олександр Шевченко. «Замість того, щоб знайти правовий вихід із ситуації, яка

The post Олександр Шевченко: влада продовжує зухвало спотворювати результати виборів на 87-му окрузі appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: