Одне просте налаштування виявилося здатним заощадити мобільний інтернет

Часто буває так, що під кінець місяця трафіку мобільного інтернету, що залишився, не вистачає всього-нічого. У таких випадках може допомогти порада, надана аналітиком агентства Mobile Research Group.

За словами експерта, достатньо налаштувати смартфон так, щоб більшість операцій, особливо пов’язаних із оновленнями, відбувалися лише при підключенні до Wi-Fi мережі. Наприклад, ті ж оновлення телефону можуть важити гігабайти.

Соціальні мережі досить часто використовують Інтернет. Програми для перегляду фільмів можуть почати завантажувати в пам’ять серіал, який ви почали дивитися <...> Можна налаштувати більшість програм, щоб вони працювали тільки через Wi-Fi, а не через мобільний інтернет, тоді це дозволить вам економити трафік.

Але при цьому Муртазін зазначив, що обмежуючи передачу даних, можна зіткнутися з тим, що ви частіше пропускатимете якісь повідомлення.

Запис Одне просте налаштування виявилося здатним заощадити мобільний інтернет спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Часто буває так, що під кінець місяця трафіку мобільного інтернету, що залишився, не вистачає всього-нічого. У таких випадках може допомогти порада, надана аналітиком агентства Mobile Research Group. За словами експерта, достатньо налаштувати смартфон так, щоб більшість операцій, особливо пов’язаних із оновленнями, відбувалися лише при підключенні до Wi-Fi мережі. Наприклад, ті ж оновлення телефону можуть важити […]

Запис Одне просте налаштування виявилося здатним заощадити мобільний інтернет спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.