Один смартфон Vivo загорівся. Тепер всі поставки бренду під питанням

За даними India Times , авіакомпанія Hong Kong Air Cargo наклала заборону на перевезення смартфонів Vivo. Це сталося після інциденту на минулих вихідних, коли один з смартфонів лінійки Vivo Y20 загорівся в аеропорту.

Ембарго поширюється на перевезення не тільки моделей Vivo Y20, але і будь-яких інших смартфонів виробництва Vivo. Як довго воно буде діяти, невідомо. На думку аналітиків, аналогічні заходи безпеки можуть бути введені іншими авіакомпаніями в Гонконзі. Це призведе до неможливості експорту пристроїв Vivo в інші країни.

Цей інцидент може серйозно похитнути репутацію Vivo, тому компанії необхідно якомога швидше розслідувати подію, пояснити громадськості причини загоряння, а також оголосити про те, які заходи буде вжито для того, щоб подібне більше не повторилося.

У ще більш поганої ситуації кілька років тому опинилася компанія Samsung. Їй довелося повністю відкликати з продажу смартфон Galaxy Note 7 після кількох десятків випадків загоряння по всьому світу. Тоді Samsung визнала, що при проектуванні це моделі була допущена помилка – акумулятор занадто щільно фіксувався в корпусі, а при зарядці він нагрівався і деформувався, що призводило до його займання. Samsung не стала закривати лінійку Galaxy Note (хоча такі думки були у керівництва компанії), а акумулятори Samsung з тих пір проходять багатоступеневу перевірку, яка гарантує їх безпеку.

Vivo входить в холдинг BBK, який володіє ще кількома популярними брендами смартфонів, включаючи OnePlus, Oppo і Realme. Сумарно ці бренди займають третє місце в світіза величиною продажів, вони поступаються тільки Samsung і Apple (а іноді і обганяють Apple ).

Офіційний коментар Vivo:

11 квітня 2020 року на складі міжнародного аеропорту Гонконгу відбувся спалах, що торкнувся в тому числі, вантаж належить vivo. Компанія приділила пріоритетне увагуінциденту: спільно з місцевою владою створено спеціальну групу, завдання якої детально розслідувати ситуацію і встановити її справжню причину. Результати розслідування будуть представлені засобам масової інформації.

Запис Один смартфон Vivo загорівся. Тепер всі поставки бренду під питанням спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

За даними India Times , авіакомпанія Hong Kong Air Cargo наклала заборону на перевезення смартфонів Vivo. Це сталося після інциденту на минулих вихідних, коли один з смартфонів лінійки Vivo Y20 загорівся в аеропорту. Ембарго поширюється на перевезення не тільки моделей Vivo Y20, але і будь-яких інших смартфонів виробництва Vivo. Як довго воно буде діяти, невідомо. На думку аналітиків, аналогічні заходи […]

Запис Один смартфон Vivo загорівся. Тепер всі поставки бренду під питанням спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.