Очільник Франківська не планує скорочувати освітян та медиків

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці заявив міський голова Руслан Марцінків.

«Всі ми чули, що озвучував міністр – все має бути централізовано. Я з цим критично не погоджуюся. Адже місцеве самоврядування – основа держави у забезпеченні життя мешканців. Бо приймати постанови – це добре. Але вони мають бути підкріплені коштами. Медична субвенція на область – 25 млн грн, а лише місто потребує 22 млн грн. Держава продовжує систематично недодавати грошей не лише на медицину, а й на освіту. Тому затримується аванс освітянам. Але виплачуємо його в межах місяця. На нараді у міністра сказали – скоротіть на 25% працівників медичної та освітньої сфер. Але ми маємо заповненість закладів і навчання у дві зміни. Кого скорочувати? Звісно, будемо працювати над оптимізацією роботи. Але скорочувати немає кого. Тому, поки можемо, будемо утримувати штат. Та місто має не лише виплачувати зарплати, а й розвиватися. Тому місто бере кредит», – йдеться у повідомленні.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

The post Очільник Франківська не планує скорочувати освітян та медиків appeared first on Версії | новини та розслідування.

На місцеве самоврядування всієї країни чекають важкі часи.

The post Очільник Франківська не планує скорочувати освітян та медиків appeared first on Версії | новини та розслідування.