Обираємо душовий бокс: як не помилитися у виборі

У цій статті спробуємо розібратися у темі вибору душового боксу, як центрального елемента ванної кімнати. За якими критеріями обирати, на що слід звернути увагу, за які функції варто заплатити, а на які закрити очі?

Як серед сьогоднішнього різноманіття обрати найкращий душовий бокс?

Дотримуючись наших порад, ви зможете купити душовий бокс гарної якості за доступну ціну, не переплачуючи за непотрібні функції.

По-перше, потрібно визначитися з розміром душового боксу. За цим критерієм душові бокси поділяються: 80х80, 90х90, 100х100, 110х90, 120х80 і більш габаритні – з повноцінною ванною – 150х85, 170х85 та інші.

Визначившись із розміром, підбираємо душові бокси по висоті піддону. Це може бути низький піддон (15 см), середній (25-35 см), високий (40 см і вище).

Варіацій скла до душових боксів на сьогодні різноманітна кількість. Це може бути прозоре скло, тоноване, матове, з малюнком і тому подібне. По цьому критерію слід опиратися на власний смак і дизайн інтер’єру ванної кімнати.

Стандартна комплектація душового боксу включає в себе ручний душ (на регульованій стійці або на кріпленні) і тропічний (верхній) душ.

Додатково, в залежності від моделі та бренду, душові бокси комплектуються поличкою, рушникотримачем, дозаторами для мила та шампуню, комплектом електроніки. Такий комплект включає в себе електронний пульт управління, витяжку, колонку, підсвітку. Великих сподівань на витяжку не слід покладати, оскільки вона представляє собою невеличкий вентилятор діаметром 15 см, з досить низькою потужністю, що не дозволить в повній мірі виконувати дану функцію.

Окремо розглянемо душові бокси, оснащені гідромасажем – так звані гідромасажні бокси. Це той самий душовий бокс, тільки укомплектований гідромасажними форсунками. Їхня кількість може бути різною, знову ж таки, залежно від моделі. Зазвичай вони розміщуються на центральній панелі і призначені для гідромасажу спини. Гідромасаж у душовому боксі працює від тиску води, тому повноцінного масажу ви не отримаєте.

Є також бокси, оснащені парогенератором. Вони відрізняються своєю дороговизною, але, разом з тим, свою функцію виконують, і достатньо таки непогано.

Радимо обирати душовий бокс за двома основними критеріями: по-перше, це якість піддону і по-друге, якість фурнітури. Якщо маєте можливість, звісно краще завітати до магазину, щоб побачити товар на власні очі та порівняти товари різних торгових марок.

 

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

До облаштування ванної кімнати слід підходити з усією серйозністю, адже це те місце, з якого починається і закінчується наш день.