Обурені прикарпатці вийшли під «Білий дім» через вибори на 87-окрузі (ФОТО)

Сьогодні, 6 квітня, в Івано-Франківську люди вийшли на мирну акцію протесту під стіни ОДА.

Прикарпатці не погоджуються з результатами виборів народного депутата України на одномандатному виборчому окрузі № 87.

«Ми хочемо сказати, що було порушено наші права та обов’язки. Я вважаю, що були викрадені бюлетені з ОВК. Так бути не має. Це дивна річ. Народ дуже обурений. У нашому селі переміг Вірастюк, тому й порушень не було», – каже Зоряна, жителька села Ворони.

Прикарпатка Максимів Любов, голова однієї з виборчих дільниць, уже не перший рік обіймає цю посаду. За словами жінки, таких виборів вона ще ніколи не бачила.

«Це все в голові не вкладається. Ми хочемо відстояти права наших українців. Адже у людей вкрали голоси. Ми в перший день бачили, що на 192 голоси випереджав Олександр Шевченко. А після цих результатів почалася незрозуміла ситуація», – обурюється жінка.

Читайте продовження: “На 87 окрузі були не вибори, а брудне призначення переможця”, – Івано-Франківська обласна рада

Нагадаємо, 28 березня, на території Івано-Франківщини відбулися проміжні вибори Народного депутата Верховної Ради України. Мова йде про 87-й виборчий округ. 

Через два дні після виборів повідомили, що ЦВК опрацювала 67% протоколів.  Сам же підрахунок усіх голосів тривав тиждень. За цей час декілька разів змінювали голову ОВК.

Навіть йшлося про те, що з дільниць зникло більш як 300 бюлетенів за Шевченка. А ОВК відправляла 14 ДВК на перерахунок – частину з них через сумнівні підстави.

Представники різних партій з дільничної комісії ДВК 261029 (с. Микуличин) твердили – підробили їхні підписи на упаковці з бюлетенями. Казали, що будуть писати навіть в Європейський суд.

Кандидат у народні депутати від партії “За майбутнє” Олександр Шевченко заявив, що окружна виборча комісія вкрала його перемогу на виборах до Верховної Ради у виборчому окрузі №87.

Він навіть звертався до свого конкурента на виборах Василя Вірастюка із закликом не ганьбитися та сприяти чесному підрахунку голосів.

The post Обурені прикарпатці вийшли під «Білий дім» через вибори на 87-окрузі (ФОТО) appeared first on Галицький Кореспондент.

Сьогодні, 6 квітня, в Івано-Франківську люди вийшли на мирну акцію протесту під стіни ОДА. Прикарпатці не погоджуються з результатами виборів народного депутата України на одномандатному виборчому окрузі № 87. «Ми хочемо сказати, що було порушено наші права та обов’язки. Я вважаю, що були викрадені бюлетені з ОВК. Так бути не має. Це дивна річ. Народ

The post Обурені прикарпатці вийшли під «Білий дім» через вибори на 87-окрузі (ФОТО) appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: