“Обличчя справжнього покидька”: У Мережі опублікували фото імовірного вбивці 9-річного Захара

На тілі убитого в Києві 9-річного Захара Черевко були множинні колото-різані рани і травма черепа.

“Обличчя справжнього покидька”: У Мережі опублікували фото імовірного вбивці 9-річного Захара

Речі дитини вбивця викинув на березі, а тіло втопив в озері, повідомили в прес-службі поліції Києва. Також правоохоронці опублікували фото підозрюваного – брата вітчима убитого Захара.

“На березі була захована сорочка загиблого і блокнот. Також водолази дістали з дна озера предмети, схожі на ніж і молоток”, – уточнили в поліції.

Чоловіка затримали через те, що в день зникнення дитини він був зафіксований поруч з ним на камерах спостереження. У поліцейській дільниці він зізнався в скоєному.

За попередніми даними, в день вбивства між хлопчиком і підозрюваним виник конфлікт, і він вирішив помститися дитині.

Нагадаємо, 22 червня Захарчик вийшов зі свого будинку, щоб брати інтерв’ю у перехожих, після чого зник. 23 червня інформацію про пошуки хлопчика поширили в соцмережах, проте ввечері стало відомо, що знайшли тіло дитини.

На тілі убитого в Києві 9-річного Захара Черевко були множинні колото-різані рани і травма черепа. Речі дитини вбивця викинув на березі, а тіло втопив в озері, повідомили в прес-службі поліції Києва. Також правоохоронці опублікували фото підозрюваного – брата вітчима убитого Захара. “На березі була захована сорочка загиблого і блокнот. Також водолази дістали з дна озера предмети, схожі на ніж і молоток”, – уточнили в поліції. Чоловіка затримали через те, що в день зникнення дитини він був зафіксований поруч з ним на камерах спостереження. У поліцейській дільниці він зізнався в скоєному. За попередніми даними, в день вбивства між хлопчиком і підозрюваним виник конфлікт, і він вирішив помститися дитині. Нагадаємо, 22 червня Захарчик вийшов зі свого будинку, щоб брати інтерв’ю у перехожих,