Інсайдери розкрили особливості смартфонів серії Redmi K50

Компанія Xiaomi готує до випуску наступників смартфонів серії Redmi K40. Відразу кілька мережевих інформаторів поділилося інформацією про майбутні новинки, розкривши їх основні особливості та відмінності від попередників.

Так, інсайдер під ніком Digital Chat Station опублікував у Weibo назви всіх трьох моделей нової лінійки: Redmi K50, K50 Pro та K50 e-sports edition (ймовірно, про Gaming Edition). Також джерело уточнило, що одна з версій матиме підекранний сканер відбитків пальців, а в інших він буде інтегрований в кнопку включення.

Крім того, Digital Chat Station повідомив про тестування брендом ще двох моделей смартфонів – Redmi Note (L16/L16U) та Redmi 4G (L19). Другий гаджет, за словами інсайдера, стане пристроєм початкового рівня та отримає екран із краплеподібним вирізом під селфі-камеру.

Мережний інформатор під ніком Panda is Bald заявив, що Redmi K50 Gaming Edition вийде з вигнутим з боків 6,67-дюймовим OLED-дисплеєм з роздільною здатністю Full HD+ і буде оснащений 16-мегапіксельною фронтальною камерою. До складу тильної камери гаджета увійдуть три сенсори: основний на 48 або 64 Мп і два додаткові на 13 і 2 Мп. Також Redmi K50 Gaming Edition приписують чіп Snapdragon 8 Gen 1 та АКБ ємністю 4700 мАг з підтримкою 120-ватної зарядки. Габарити пристрою становитимуть 162 x 76,8 x 8,45 мм, вага – 210 грамів.

Про дату релізу смартфонів не повідомляється.

Запис Інсайдери розкрили особливості смартфонів серії Redmi K50 спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Компанія Xiaomi готує до випуску наступників смартфонів серії Redmi K40. Відразу кілька мережевих інформаторів поділилося інформацією про майбутні новинки, розкривши їх основні особливості та відмінності від попередників. Так, інсайдер під ніком Digital Chat Station опублікував у Weibo назви всіх трьох моделей нової лінійки: Redmi K50, K50 Pro та K50 e-sports edition (ймовірно, про Gaming Edition). Також джерело уточнило, що одна […]

Запис Інсайдери розкрили особливості смартфонів серії Redmi K50 спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.