Новий iPhone 14 може вийти без сенсора під Face ID

Американська компанія Apple розглядає можливість випустити ще не анонсованого смартфон iPhone 14 без екранного вирізу.

Мережевий інсайдер під ніком MauriQHD розповів в своєму Twitter про існування прототипу iPhone, у якого не буде екранного вирізу під сенсор Face ID. Інженери зрушать необхідні датчики і розмовний динамік на передню панель пристрою, а верхню рамку екрану зроблять більш широкою. Інсайдер передбачає, що Apple постарається зберегти звичний дизайн пристрою.

Імовірно, iPhone 14 може вийти в 2022 році. Відсутність екранної виїмки може стати однією з головних його особливостей. Користувачі кілька разів скаржилися на набридливу рамку екрану і відсутність старого Touch ID, який став незамінний в умовах пандемії.

Запис Новий iPhone 14 може вийти без сенсора під Face ID спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Американська компанія Apple розглядає можливість випустити ще не анонсованого смартфон iPhone 14 без екранного вирізу. Мережевий інсайдер під ніком MauriQHD розповів в своєму Twitter про існування прототипу iPhone, у якого не буде екранного вирізу під сенсор Face ID. Інженери зрушать необхідні датчики і розмовний динамік на передню панель пристрою, а верхню рамку екрану зроблять більш […]

Запис Новий iPhone 14 може вийти без сенсора під Face ID спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.