Новий вірус знайшов спосіб обманювати користувачів Android

Банківський троян Flubot для Android-пристроїв стає все витонченішими. Тепер на смартфонах користувачів можуть з’являтися застережні повідомлення про те, що їх девайс атакував вірус, але самі ці повідомлення призначені … для зараження апарату.

Попередження пропонує встановити оновлення безпеки, щоб уникнути загрози. Звичайно, якщо натиснути на кнопку, на телефон встановиться лише сам шкідливий Flubot.

Про небезпеку повідомлень попередила група реагування на комп’ютерні надзвичайні ситуації Нової Зеландії (CERT NZ). Фахівці розповіли, що шкідливе ПО Flubot поширюється через текстові повідомлення на смартфонах Android з використанням постійно мінливій формулювання. Спочатку зловмисники маскували все під повідомлення про кур’єрській доставці. Тепер поширюють ось таке:

Звичайно, щоб уникнути загрози, не варто натискати і переходити по сумнівними посиланнями.

Запис Новий вірус знайшов спосіб обманювати користувачів Android спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Банківський троян Flubot для Android-пристроїв стає все витонченішими. Тепер на смартфонах користувачів можуть з’являтися застережні повідомлення про те, що їх девайс атакував вірус, але самі ці повідомлення призначені … для зараження апарату. Попередження пропонує встановити оновлення безпеки, щоб уникнути загрози. Звичайно, якщо натиснути на кнопку, на телефон встановиться лише сам шкідливий Flubot. Про небезпеку повідомлень […]

Запис Новий вірус знайшов спосіб обманювати користувачів Android спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.