Новий рік – нові переломи: франківці травмуються через ожеледицю

Днями лише за одну добу в Івано-Франківську до лікарні на Матейки поступило майже десять пацієнтів, які отримали травмичерез ожеледицю на дорогах та тротуарах.

Травми різні: від забиття та розтягень до серйозних переломів, пише “Канал 402”.

“Є переломи кісток гомілки зі зміщенням, вони вимагають операцій. Є переломи плечової кістки – при банальному падінні бувають такі зміщення, що без операції також не обійтися. От вчора було жінка, вона впала, і шматок її плечової кістки просто відлетів. Треба було оперувати”, – каже Ігор Непорадний, завідувач міським травмпунктом.

Ситуація типова для цієї пори року – слизькі тротуари стали звичним ділом. Проте якщо у центрі пішохідні доріжки здебільшого чисті, то на околицях міста ситуація часто критична. Маленькі вулички часто є небезпечними з точки зору падінь.

Читайте також: Прикарпатців попереджають про погану видимість й ожеледицю на дорогах

The post Новий рік – нові переломи: франківці травмуються через ожеледицю appeared first on Галицький Кореспондент.

Днями лише за одну добу в Івано-Франківську до лікарні на Матейки поступило майже десять пацієнтів, які отримали травмичерез ожеледицю на дорогах та тротуарах. Травми різні: від забиття та розтягень до серйозних переломів, пише “Канал 402”. “Є переломи кісток гомілки зі зміщенням, вони вимагають операцій. Є переломи плечової кістки – при банальному падінні бувають такі зміщення,

The post Новий рік – нові переломи: франківці травмуються через ожеледицю appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: