Новий флагманський планшет Samsung отримає «чубчик» як у MacBook Pro

Відомий інсайдер OnLeaks показав рендери флагманської моделі планшета Samsung Galaxy Tab S8 Ultra. Якщо з ними усе гаразд, пристрій отримає дуже тонкі рамки і «чубчик» в екрані. Тобто повторить шлях новітнього MacBook Pro.

Поки незрозуміло, чому Samsung вирішила піти цим шляхом, враховуючи, що, за чутками, планшет буде поставлятися тільки з однієї фронтальною камерою на 8 Мп. Втім, є ймовірність, що Samsung може повернутися до дизайну з діркою замість «чубчика».

На задній панелі у планшета повинні бути оснащений двома камерами: на 13 Мп і 8 Мп. Також повідомляється, що Galaxy Tab S8 Ultra отримає 14,6-дюймовий AMOLED-дисплей, можливо, з частотою оновлення 120 Гц. Живити пристрій буде великий акумулятор ємністю 12 000 мАг. В якості апаратної основи повинен виступить процесор Exynos 2200.

Запис Новий флагманський планшет Samsung отримає «чубчик» як у MacBook Pro спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Відомий інсайдер OnLeaks показав рендери флагманської моделі планшета Samsung Galaxy Tab S8 Ultra. Якщо з ними усе гаразд, пристрій отримає дуже тонкі рамки і «чубчик» в екрані. Тобто повторить шлях новітнього MacBook Pro. Поки незрозуміло, чому Samsung вирішила піти цим шляхом, враховуючи, що, за чутками, планшет буде поставлятися тільки з однієї фронтальною камерою на 8 […]

Запис Новий флагманський планшет Samsung отримає «чубчик» як у MacBook Pro спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.