Новий бренд анонсував свій перший мобільний телефон

Нещодавно бренд Realme – Dizo – представив кілька бездротових навушників. Тепер компанія готує до випуску наступного продукт, і це мобільний телефон.

Dizo опублікував тизер мобільного телефону в Twitter. По ньому багато чого не скажеш. Видно лише те, що в апарата буде круглий блок камери.

Більше Dizo нічого не розповіла про цей телефон, однак це може бути Dizo Star 500, сертифікований FCC в травні. Відомо, що ця модель отримає двухсімочний слот, підтримку 2G (про інших стандартах зв’язку ані слова), слот під microSD і акумулятор ємністю 1830 мАг.

У базі FCC також була помічена модель Star 300. У неї поменше екран, проте більше батарея – 2500 мАг. В іншому телефон схожий на Star 500.

Запис Новий бренд анонсував свій перший мобільний телефон спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Нещодавно бренд Realme – Dizo – представив кілька бездротових навушників. Тепер компанія готує до випуску наступного продукт, і це мобільний телефон. Dizo опублікував тизер мобільного телефону в Twitter. По ньому багато чого не скажеш. Видно лише те, що в апарата буде круглий блок камери. Більше Dizo нічого не розповіла про цей телефон, однак це може […]

Запис Новий бренд анонсував свій перший мобільний телефон спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.