Нові флагмани і не тільки. Meizu розповіла про плани бренду на 2021 рік

Прес-служба Meizu опублікувала офіційне повідомлення про стратегію розвитку компанії. Незважаючи на відносне «затишшя» в 2020-му, компанія не має наміру відмовлятися від фірмової лінійки смартфонів. 

Її представники вже підтвердили випуск нових моделей і розповіли про інших майбутні новинки бренду в поточному році.

На зорі розвитку компанії пристрої преміум-класу не були пріоритетом Meizu, але після успішного дебюту флагманів 2020 року виробник має переглянув свою політику. 

Заявивши про стабільний прибуток від їх продажу, компанія натякнула, що в поточному році має намір представити тільки Meizu 18 і Meizu 18 Pro. Крім того, вендор повідомив про намір і далі розвивати фірмову екосистему інтернету речей.

Зокрема, компанія планує розширення лінійки пристроїв серії Lipro – в неї входять розумні світильники, датчики руху і інші елементи розумного будинку. Не за горами і презентація фірмових розумних годин, які будуть працювати під управлінням фірмової операційної системи Flyme for Watch. 

Дата анонса і технічні характеристики майбутніх новинок бренду поки не оголошені.

Запис Нові флагмани і не тільки. Meizu розповіла про плани бренду на 2021 рік спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Прес-служба Meizu опублікувала офіційне повідомлення про стратегію розвитку компанії. Незважаючи на відносне «затишшя» в 2020-му, компанія не має наміру відмовлятися від фірмової лінійки смартфонів.  Її представники вже підтвердили випуск нових моделей і розповіли про інших майбутні новинки бренду в поточному році. На зорі розвитку компанії пристрої преміум-класу не були пріоритетом Meizu, але після успішного дебюту флагманів […]

Запис Нові флагмани і не тільки. Meizu розповіла про плани бренду на 2021 рік спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.