Нова штаб-квартира Xiaomi повинна бути повністю готова до кінця року

Як відомо, минулого року компанія Xiaomi почала будівництво нової штаб-квартири в Ухані. За новими відомостями, будівництво вже просунулося досить далеко.

Штаб-квартира складатиметься з головної та додаткової будівель. У головній будівлі розміститься центральний офіс компанії, а додаткова будівля відведена під виставковий зал і їдальню для персоналу. У цьому місяці планується завершити основний етап будівництва, а повністю штаб-квартира буде готова до жовтня, так що до кінця року вона почне функціонувати в повному обсязі.

У перспективі штаб-квартира в Ухані розрахована на розміщення 10 000 чоловік. Вона повинна стати основною базою досліджень і розробок Xiaomi Group. Основними напрямками діяльності штаб-квартири Xiaomi в Ухані названа робота над штучним інтелектом, великими даними, хмарної платформою і IoT. Крім того, у віданні центрального офісу буде інформаційне забезпечення, роздрібна та електронна торгівля, фінансова діяльність компанії.

Як відомо, минулого року компанія Xiaomi почала будівництво нової штаб-квартири в Ухані. За новими відомостями, будівництво вже просунулося досить далеко. Штаб-квартира складатиметься з головної та додаткової будівель. У головній будівлі розміститься центральний офіс компанії, а додаткова будівля відведена під виставковий зал і їдальню для персоналу. У цьому місяці планується завершити основний етап будівництва, а повністю […]