Нова мітка Apple пережила удари молотком

Нові мітки для відстеження речей Apple AirTag коштують 29 доларів за штуку. І, звичайно, хотілося б, щоб такий пристрій був досить міцним. У мережі опублікували відео, яке показує, що побоюватися за збереження брелоків не варто.

Автор YouTube-каналу MobileReviewsEh провів краш-тест AirTag. Мітку били молотком з усіх боків, навіть ставлячи на бік. Брелок гідно пережив серію ударів. Здався він тільки в кінці, коли його почали фіксувати під молотком.

Звичайно, малоймовірно, що хтось навмисно намагається вдарити AirTag молотком стільки раз. Але тест показує, що мітка досить надійна, і переживати за неї не потрібно.

Є, втім, у брелока Apple один недолік. Користувачі помітили, що пристрій дуже легко дряпається. Навіть якщо поводитися з ним акуратно. Тобто ваша мітка, швидше за все, буде виглядати пошарпаною, але залишиться цілою надовго.

Запис Нова мітка Apple пережила удари молотком спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Нові мітки для відстеження речей Apple AirTag коштують 29 доларів за штуку. І, звичайно, хотілося б, щоб такий пристрій був досить міцним. У мережі опублікували відео, яке показує, що побоюватися за збереження брелоків не варто. Автор YouTube-каналу MobileReviewsEh провів краш-тест AirTag. Мітку били молотком з усіх боків, навіть ставлячи на бік. Брелок гідно пережив серію […]

Запис Нова мітка Apple пережила удари молотком спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.