Нова функція MIUI підвищить шанс знайти втрачений смартфон

У свіжої бета-версії MIUI 12.5 з’явилася нова функція безпеки. Завдяки їй користувачеві буде набагато простіше знайти свій гаджет в разі втрати або крадіжки – принаймі, поки він зберігає достатній рівень заряду акумулятора.

Суть нововведення полягає в блокуванні функції відключення смартфона за допомогою графічного пароля. Таким чином, пристрій залишається доступним для пошуку через сервіс Xiaomi Cloud протягом тривалого часу, навіть якщо воно було втрачено або вкрадено.

Відповідна опція з’явилася в тестовій версії MIUI з номером збірки 12.5 21.6.21 для користувачів на території Китаю. Включити її можна в меню налаштувань безпеки смартфона. Очікується, що за замовчуванням така опція стане доступна всім користувачам прошивки з релізом MIUI 13. Дата презентації нової версії програмної оболонки розробниками поки не оголошена.

Запис Нова функція MIUI підвищить шанс знайти втрачений смартфон спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

У свіжої бета-версії MIUI 12.5 з’явилася нова функція безпеки. Завдяки їй користувачеві буде набагато простіше знайти свій гаджет в разі втрати або крадіжки – принаймі, поки він зберігає достатній рівень заряду акумулятора. Суть нововведення полягає в блокуванні функції відключення смартфона за допомогою графічного пароля. Таким чином, пристрій залишається доступним для пошуку через сервіс Xiaomi Cloud протягом тривалого […]

Запис Нова функція MIUI підвищить шанс знайти втрачений смартфон спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.