Нові рендери iPhone SE 2022 потрапили до мережі – фото

Ще кілька рендерів оновленого iPhone SE просочилися до мережі. Цього разу інформацію надав Девід Ковальськи з @xleaks7. Незважаючи на сумнівну репутацію, джерело упевнене, що нова модель буде частково схожа на iPhone XR.

Відповідно до припущень, задня частина смартфона буде відповідати моделі SE 2020 року. На ній розташований модуль камери з одним об’єктивом та спалах праворуч по горизонталі. Фірмовий логотип у вигляді яблука розташований у центрі. Розміри залишаться колишніми – 138,4 x 67,3 x 7,3 мм

Дисплей позбувся масивних рамок і кнопки Touch ID і максимально відповідатиме моделі iPhone XR. Розміри екрану – 131,3 x 60,2 мм та 5,69 діагоналлю.

Однак це суперечить усім попереднім витокам в яких говориться, що iPhone SE 2022 буде відповідати дизайну iPhone 8. Є припущення, що представлені рендери справжні, але випуск таких смартфонів намічений на 2024 рік.

Запис Нові рендери iPhone SE 2022 потрапили до мережі – фото спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Ще кілька рендерів оновленого iPhone SE просочилися до мережі. Цього разу інформацію надав Девід Ковальськи з @xleaks7. Незважаючи на сумнівну репутацію, джерело упевнене, що нова модель буде частково схожа на iPhone XR. Відповідно до припущень, задня частина смартфона буде відповідати моделі SE 2020 року. На ній розташований модуль камери з одним об’єктивом та спалах праворуч по горизонталі. Фірмовий логотип […]

Запис Нові рендери iPhone SE 2022 потрапили до мережі – фото спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.