Нові функції “Дії” – що затребуване

За перші 5 днів після запуску нових соціальних послуг на порталі “Дія” сотні українців оформили заявки на пенсії та субсидії. Про це в Telegram повідомив віце-прем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, передає “Дом”.

За перші 5 днів роботи нових функцій на порталі “Дія” було видано 12,5 тис. довідок про трудовий та страховий стаж, 500 довідок про доходи пенсіонера.

“У понеділок (27 листопада, — ред.) запустили нові соціальні послуги на порталі “Дія”. Тільки за 5 днів ми видали близько 12,5 тис. довідок про трудовий та страховий стаж, 500 довідок про доходи пенсіонера. Сотні українців уже оформили заявки на пенсії та субсидії” , – зазначив Федоров.

Запис Нові функції “Дії” – що затребуване спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

За перші 5 днів після запуску нових соціальних послуг на порталі “Дія” сотні українців оформили заявки на пенсії та субсидії. Про це в Telegram повідомив віце-прем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, передає “Дом”. За перші 5 днів роботи нових функцій на порталі “Дія” було видано 12,5 тис. довідок про трудовий та страховий стаж, 500 […]

Запис Нові функції “Дії” – що затребуване спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.