Нові Apple MacBook Pro стануть ще дорожчі

Інсайдер розповів, що прийдешні 14-дюймові MacBook Pro будуть дорожчими, ніж актуальна модель 13-дюймового MacBook Pro.

Також інформатор заявив, що обидві нові моделі ноутбука – і 14-дюймова, і 16-дюймова – будуть показувати однакову продуктивність. А все тому, що обидва пристрої отримають чіп M1X.

В даний час 16-дюймовий MacBook Pro має більш високий рівень продуктивності в порівнянні з 13-дюймовими моделями. у нього встановлені більш потужні процесори Intel, а також краще система охолодження.

Що стосується ціни, то варто нагадати: вартість 13-дюймовий MacBook Pro з чіпом M1 починається з $ 1299. Новий 14-дюймовий ноутбук буде навіть дорожчий. Ціни на нього можуть починатися приблизно з $ 2000.

Інсайдер, який надав цю інформацію, раніше давав коректні відомості.

Запис Нові Apple MacBook Pro стануть ще дорожчі спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Інсайдер розповів, що прийдешні 14-дюймові MacBook Pro будуть дорожчими, ніж актуальна модель 13-дюймового MacBook Pro. Також інформатор заявив, що обидві нові моделі ноутбука – і 14-дюймова, і 16-дюймова – будуть показувати однакову продуктивність. А все тому, що обидва пристрої отримають чіп M1X. В даний час 16-дюймовий MacBook Pro має більш високий рівень продуктивності в порівнянні […]

Запис Нові Apple MacBook Pro стануть ще дорожчі спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.