Нові Apple AirPods 3 представлять вже на наступному тижні

Ще 20 квітня, на презентації нових iMac і iPad Pro, від Apple чекали демонстрації нових навушників – AirPods 3. На жаль, тоді цього не сталося. Але, судячи з усього, станеться вже наступного тижня – про це говорять свіжі витоку.

Якщо вірити інтернет-інсайдерам, то 18 травня Apple представить довгоочікувану новинку. Про це пише 9to5Google. Судячи з того, що корпорація не анонсувала ніякого заходи з нагоди, варто чекати звичайного прес-релізу – так, наприклад, були вперше показані AirPods Max.

Нагадаємо, що колишні чутки говорили, що AirPods 3 отримають схожий з AirPods Pro дизайн. Єдина їх відмінність полягатиме у відсутності амбушур. Також в новинці навряд чи буде реалізована функція активного шумозаглушення. Але частина журналістів вірять і в появу даної можливості.

Запис Нові Apple AirPods 3 представлять вже на наступному тижні спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Ще 20 квітня, на презентації нових iMac і iPad Pro, від Apple чекали демонстрації нових навушників – AirPods 3. На жаль, тоді цього не сталося. Але, судячи з усього, станеться вже наступного тижня – про це говорять свіжі витоку. Якщо вірити інтернет-інсайдерам, то 18 травня Apple представить довгоочікувану новинку. Про це пише 9to5Google. Судячи з […]

Запис Нові Apple AirPods 3 представлять вже на наступному тижні спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.