Нідерландські поліцейські зупинили автомобіль Tesla на автопілоті, водій якого п’яним заснув за кермом

Як ми нещодавно дізналися, автопілот в машинах Tesla можна використовувати по-різному. Поліція в Нідерландах, наприклад, на днях виявила новий спосіб.

Як повідомляється, поліцейські помітили автомобіль Model S, який повільно рухався за вантажівкою, хоча шосе було вільним. Під’їхавши ближче, вони виявили, що водій просто спить, тримаючи при цьому руки на кермі.

Розбудити водія вдалося за допомогою поліцейської сирени. Після зупинки і перевірки виявилося, що водій був у стані алкогольного сп’яніння, через що, ймовірно, і заснув.

Права у горе-водія були вилучені. Джерело не повідомляє, що загрожує порушнику.

Ситуація насправді не тільки кумедна, але і вельми показова. Так, можна сказати, що водій, можливо, не заснув би, якби у Tesla не було настільки кмітливого автопілота. Але люди засипали і будуть засипати за кермом з різних причин, а в цьому випадку автопілот, ймовірно, врятував людину як мінімум від аварії.

Як ми нещодавно дізналися, автопілот в машинах Tesla можна використовувати по-різному. Поліція в Нідерландах, наприклад, на днях виявила новий спосіб. Як повідомляється, поліцейські помітили автомобіль Model S, який повільно рухався за вантажівкою, хоча шосе було вільним. Під’їхавши ближче, вони виявили, що водій просто спить, тримаючи при цьому руки на кермі. Розбудити водія вдалося за допомогою поліцейської […]