Нетверезого прикарпатця з жінкою та дворічною дитиною в машині зупинили патрульні

Цієї ночі, близько 2-ї години, в селі П’ядики, що на Коломийщині, інспектори виявили та зупинили автомобіль BMW, який рухався з порушенням ПДР.

Під час спілкування з водієм, патрульні помітили в останнього явні ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік погодився пройти огляд на стан сп’яніння на місці. Результат тесту виявився позитивним — 2.34 проміле алкоголю в організмі.

Окрім того, чоловік наражав на небезпеку своїх рідних — в салоні авто перебували його дружина та 2-річна дочка, котра спала на задньому сидіння без спеціальних засобів перевезення, що дають змогу убезпечити дитину від непоправного.

На керманича патрульні склали адміністративні матеріали за ч.1 ст.130 (Керування транспортним засобом особою в стані сп’яніння), та за ч.10 ст. 127 (Перевезення дитини без використання спеціальних засобів, що дають змогу пристебнути дитину за допомогою ременів безпеки) КУпАП.

The post Нетверезого прикарпатця з жінкою та дворічною дитиною в машині зупинили патрульні appeared first on Галицький Кореспондент.

Цієї ночі, близько 2-ї години, в селі П’ядики, що на Коломийщині, інспектори виявили та зупинили автомобіль BMW, який рухався з порушенням ПДР. Під час спілкування з водієм, патрульні помітили в останнього явні ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік погодився пройти огляд на стан сп’яніння на місці. Результат тесту виявився позитивним — 2.34 проміле алкоголю в організмі. Окрім

The post Нетверезого прикарпатця з жінкою та дворічною дитиною в машині зупинили патрульні appeared first on Галицький Кореспондент.