Некомплект – 10%: з прикарпатської поліції звільнили 12 поліцейських

Про це стало відомо на пресконференції начальника Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Володимира Голубоша.

Головний правоохоронець Прикарпаття повідомив, що керівництво ГУНП та особовий склад постійно вживають заходів, спрямованих на формування професійного кадрового ядра органів поліції. Відтак, впродовж 2019 року за негативну нормативну службу в поліції було звільнено 12 поліцейських. До дисциплінарної відповідальності притягнено 353 поліцейських.

«Я піддався критиці минулого року, що ми дуже багато притягаємо до дисциплінарної відповідальності поліцейських. Я скажу, що зважаю на це, але раніше звільнено поліцейських було більше насправді, але притягнено до відповідальності менше», – відзначив Володимир Голубош.

Поряд з цим, за словами керівника ГУНП, проводиться вдосконалення системи професіональної підготовки поліцейських. З початку 2019 року поліцейська комісія провела 5 засідань за результатами яких на службу в поліцію було прийнято 83 кандидати. З 1 листопада оголошено наступний конкурс на заміщення 23 вакантних посад, пишуть Версії.

«Загальний некомплект по поліції в Івано-Франківській області складає не більше 10%. В деяких підрозділах він становить 2-3%, в інших – доходить до 15%, але в середньому – це 10%. Це робочий некомплект і критичної нестачі поліцейських в Івано-Франківській області нема», – пояснив Голубош.

В поліції заплановано проект «Поліцейський офіцер громади».
«Ми спілкуємося з головами об’єднаних територіальних громад, проводимо роз’яснювальну роботу. Це такий проект, коли поліцейський офіцер громади живе і працює на території вказаної територіальної громади. Його перебування у відділення поліції буде мінімізоване – 90% свого робочого часу він буде перебувати саме на території вказаної громади», – додав Володимир Голубош.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

The post Некомплект – 10%: з прикарпатської поліції звільнили 12 поліцейських appeared first on Версії | новини та розслідування.

353 правоохоронців притягнули до дисциплінарної відповідальності у 2019 році.

The post Некомплект – 10%: з прикарпатської поліції звільнили 12 поліцейських appeared first on Версії | новини та розслідування.