Не України: Ломаченко взяв інший прапор після перемоги у чемпіонському бою

OBOZREVATEL офіційно звертається особисто до Василя та його команди з питанням, чому людина, яка представляла Україну на Олімпіаді, і яка називає себе патріотом, не захотіла публічно продемонструвати свої почуття до Батьківщини.

Знаючи непросте ставлення до себе багатьох українців, особливо через неоднозначні вчинки, пов’язані з Росією, Василь знову навіщось провокує скандал. Пишатися малою батьківщиною – схвально, але прапор рідного міста доречний на якійсь національній першості, а не на міжнародній події такого масштабу.

OBOZREVATEL просить Василя Ломаченка та його команду відповісти на запитання, чому він не розгорнув прапор України після бою з Коммі.Ексчемпіон світу у легкій вазі Василь Ломаченко (16-2, 11 КО) після перемоги над представником Гани Річардом Коммі (30-4, 27 KO) розгорнув у рингу прапор Аккермана. Місто в Одеській області, яке з ХХ століття має назву Білгород-Дністровський, є рідним для 34-річного українця.

У коментарях користувачі здивувалися чому Василь взяв не прапор України.Зазначимо, що цей прапор Лома підняв біля свого будинку в Лос-Анджелесі, коли готувався до поєдинку проти Масайоші Накатані.

Тоді деякі іноземні фанати вважали, що Василь поставив прапор Іспанії, ставши йому писати іспанською.

Зазначимо, що цей момент викликав велике нарікання у соцмережах.

“А до чого тут Україна? Переміг просто боксер, який давно не виносить прапор України, він його навіть відкидав! Тепер він просуває просто федералізацію! Його край, його домівка, і те він не вважає Україною. У Усика Крим тих людей, які там живуть…” – пишуть користувачі.


Люди обурюються, як можна зрозуміти, що Ломаченко – українець.

Фанати не вважають, що це “перемога України”.

Багато хто не може вибачити Василю любов до РФ та спільне відео з російськими спецпризначенцями. У 2020 році Ломаченко разом з Усіком знялися у російському фільмі “Привіт, брате, Христе Воскрес!”, В якому назвали Україну та Росію єдиними.

 

OBOZREVATEL офіційно звертається особисто до Василя та його команди з питанням, чому людина, яка представляла Україну на Олімпіаді, і яка називає себе патріотом, не захотіла публічно продемонструвати свої почуття до Батьківщини. Знаючи непросте ставлення до себе багатьох українців, особливо через неоднозначні вчинки, пов’язані з Росією, Василь знову навіщось провокує скандал. Пишатися малою батьківщиною – схвально, але прапор рідного міста доречний на якійсь національній першості, а не на міжнародній події такого масштабу. OBOZREVATEL просить Василя Ломаченка та його команду відповісти на запитання, чому він не розгорнув прапор України після бою з Коммі. Ексчемпіон світу у легкій вазі Василь Ломаченко (16-2, 11 КО) після перемоги над представником Гани Річардом Коммі (30-4, 27 KO) розгорнув у рингу прапор Аккермана. Місто в Одеській області,