Не мають грошей на бензин: 40% автобусів франківських приватних перевізників не виїхали на маршрути

Проте ще не скоро вдасться повернутися в те русло роботи, яке було два місяці тому, розповів у студії Суспільного керівник спілки перевізників Івано-Франківська Олег Стахів.

За його словами, за два місяці простою перевізники мають великі збитки. Зараз у місто виїхало 50-60% автобусів.

“Могли б і більше, нема за що виїжджати. Автобуси заправляємо, видавати зарплату авансом наперед змоги нема. Як далі буде – будемо бачити. Якщо покращень не буде, то таке відчуття, що хтось із перевізників припинить роботу. Чи повернемося в те русло роботи, яке було два місяці назад, не знаю. За сьогоднішньою тенденцією – дуже все плачевно”, – сказав Олег Стахів.

Також перевізники витрачають власні ресурси на прибирання та дезінфекцію автобусів. Чи вдасться покращити ситуацію залежить і від того, як буде їздити в транспорті населення, каже Олег Стахів. Зараз частина автобусів майже порожні. Від поїздок просять утримуватися людей групи ризику, пишуть Версії з посиланням на Суспільне.

Попри те, що перевізники зараз зазнали втрат, піднімати ціни на проїзд у транспорті не планують. Про це розповів керівник управління транспорту і зв’язку Андрій Гіглюк. За його словами, жодних розмов про це не вели і у міської влади немає таких намірів. Не змінюватимуть вартість проїзду і в міжміських перевезеннях, повідомив начальник обласного управління інфраструктури Юрій Труханівський.

“Перевізники мають усвідомлювати, що пасажирів і так мало, а корегування тарифів може ще вплинути на це. Не завжди за рахунок вартості можна виграти. Треба ще консультуватись. Потрібно, щоб пройшов ще якийсь період. Тиждень-два і перевізники будуть бачити мінімальну картинку того, на що розраховувати. Тоді можна буде ухвалювати рішення, адже воно має бути зважене”, – зазначив Юрій Труханівський.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

The post Не мають грошей на бензин: 40% автобусів франківських приватних перевізників не виїхали на маршрути appeared first on VERSII.IF.UA | новини Івано-Франківська та Івано-Франківської області ONLINE | головні теми Прикарпаття | ВІДЕО.

Приватні перевізники в Івано-Франківську відновили свою роботу після карантину.

The post Не мають грошей на бензин: 40% автобусів франківських приватних перевізників не виїхали на маршрути appeared first on VERSII.IF.UA | новини Івано-Франківська та Івано-Франківської області ONLINE | головні теми Прикарпаття | ВІДЕО.