“Не хотів доглянути за сестрою”: мати до смерті побила 4-річного сина

“Не хотів доглянути за сестрою”: мати до смерті побила 4-річного сина

На Дніпропетровщині 26-річна мати до смерті побила 4-річного сина за те, що він не хотів доглянути за сестрою. Зараз суд виніс вирок відносно жінки.

Про це повідомляє місцеве видання “Інформатор” з посиланням на прес-службу прокуратури Дніпропетровської області.

За інформацією слідства, жінка вирішила «покарати» свого 4-річного сина, який не захотів доглянути за сестрою. Вона завдала йому численні удари по спині і тілу. Від отриманих травм хлопчик помер.

Свою провину жінка не визнала, але суд визнав її винною в умисному нанесенні тяжких тілесних ушкоджень, які спричинили смерть потерпілого (друга частина 121 статті КК України).

Суд погодився з доводами Першотравенської окружної прокуратури та призначив зловмисниці покарання у вигляді 9 років позбавлення волі.

“Не хотів доглянути за сестрою”: мати до смерті побила 4-річного сина На Дніпропетровщині 26-річна мати до смерті побила 4-річного сина за те, що він не хотів доглянути за сестрою. Зараз суд виніс вирок відносно жінки. Про це повідомляє місцеве видання “Інформатор” з посиланням на прес-службу прокуратури Дніпропетровської області. За інформацією слідства, жінка вирішила «покарати» свого 4-річного сина, який не захотів доглянути за сестрою. Вона завдала йому численні удари по спині і тілу. Від отриманих травм хлопчик помер. Свою провину жінка не визнала, але суд визнав її винною в умисному нанесенні тяжких тілесних ушкоджень, які спричинили смерть потерпілого (друга частина 121 статті КК України). Суд погодився з доводами Першотравенської окружної прокуратури та призначив зловмисниці покарання у вигляді 9 років позбавлення волі.