Названо нововведення в iOS 15 для iPhone

У новій операційній системі iOS 15 для iPhone від компанії Apple можливо зміниться не тільки інтерфейс, але і з’явиться функціональність нової прошивки для актуальних моделей “яблучних” смартфонів.

Інсайд у Twitter опублікував користувач Коннор Джуісс. За його словами, в новій iOS 15 допрацюють інтерфейс темного режиму. Також оновлять налаштування програмі “Повідомлення”.

Також для iPhone покажуть нову функцію моніторингу дієти користування програмою “Health”, а ще розширені налаштування відображення повідомлень і редизайн екрану блокування.

Зазначимо, що раніше журналіст Bloomberg Марк Гурман також писав, що в Apple працюють над поліпшенням застосунку Health і планують зробити його оформлення схожим із месенджером WhatsApp.

Крім того, в списку налаштувань iOS 15 може з’явитися і нова функція установки статусу користувача: “Водіння”, “Сон”, “Робота”.

Презентація iOS 15 відбудеться 7 червня в межах конференції WWDC 2021.

Запис Названо нововведення в iOS 15 для iPhone спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

У новій операційній системі iOS 15 для iPhone від компанії Apple можливо зміниться не тільки інтерфейс, але і з’явиться функціональність нової прошивки для актуальних моделей “яблучних” смартфонів. Інсайд у Twitter опублікував користувач Коннор Джуісс. За його словами, в новій iOS 15 допрацюють інтерфейс темного режиму. Також оновлять налаштування програмі “Повідомлення”. Також для iPhone покажуть нову функцію моніторингу дієти користування […]

Запис Названо нововведення в iOS 15 для iPhone спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.