Названо найпродуктивніший смартфон місяця

Смартфон Black Shark 4S Pro від китайського виробника Xiaomi другий місяць займає перший рядок у рейтингу продуктивності, який встановлюють розробники програми для тестування швидкості роботи мобільних пристроїв AnTuTu. Про це повідомляє сайт програми.

Найпотужніший смартфон з операційною системою Android оснащений процесором Snapdragon 888+, 16 Гб оперативної та 512 Гб вбудованої пам’яті. Гаджет набрав понад 875 тисяч балів, ZTE Nubia Red Magic 6S Pro, що розташувався на другому рядку, отримав майже 853 тис., замикає трійку лідерів Vivo iQOO 8 Pro — приблизно 847 тис.балів.

Розробники зазначили, що смартфони, що потрапили до першої десятки, працюють на процесорах від американської компанії Qualcomm.

 

Запис Названо найпродуктивніший смартфон місяця спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Смартфон Black Shark 4S Pro від китайського виробника Xiaomi другий місяць займає перший рядок у рейтингу продуктивності, який встановлюють розробники програми для тестування швидкості роботи мобільних пристроїв AnTuTu. Про це повідомляє сайт програми. Найпотужніший смартфон з операційною системою Android оснащений процесором Snapdragon 888+, 16 Гб оперативної та 512 Гб вбудованої пам’яті. Гаджет набрав понад 875 […]

Запис Названо найпродуктивніший смартфон місяця спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.