Названо найбільш популярні сайти за червень місяць

Сезон відпусток вплинув на активність інтернет-користувачів, які стали менше відвідувати інтернет-магазини та маркетплейси. Однак до рейтингу популярних сайтів вперше за довгий час повернувся Aliexpress.ru. Про це свідчать дані проєкту Kantar CMeter.

Літо – пора високої активності користувачів в Instagram.com, який наростив охоплення та піднявся на 7-му позицію в рейтингу попри загальне зниження інтересу до соціальних мереж.

У червні в ТОП також повернулися новинні ресурси: 24tv.ua (19-те місце), Bbc.com (20-те місце), Glavcom.ua (22-те місце). Стабільний лідер серед новинних ресурсів – Pravda.com.ua.

Трійка незмінних лідерів: Google, Youtube, Facebook.

Примітка. У березні відбулось оновлення дерева сайтів. В дослідження були додані ряд популярних інтернет-ресурсів.

Запис Названо найбільш популярні сайти за червень місяць спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Сезон відпусток вплинув на активність інтернет-користувачів, які стали менше відвідувати інтернет-магазини та маркетплейси. Однак до рейтингу популярних сайтів вперше за довгий час повернувся Aliexpress.ru. Про це свідчать дані проєкту Kantar CMeter. Літо – пора високої активності користувачів в Instagram.com, який наростив охоплення та піднявся на 7-му позицію в рейтингу попри загальне зниження інтересу до соціальних […]

Запис Названо найбільш популярні сайти за червень місяць спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.