Названо найкращого інтернет-провайдера за версією nPerf

Аналітичне видання nPerf підготувало звіт, у якому зібрана інформація про фіксований інтернет в Україні. Завдяки ньому ми можемо побачити дані за 2020 рік та порівняти їх з попереднім роком, 2019 роком, хоча зміни й не дуже значні.

Найкращим лідером за швидкістю завантаження та вивантаження, а також найнижчою затримкою став Lanet, який трохи покращив свої позиції, отримавши у підсумку 141966 балів. Друге місце займає оператор Datagroup з 124410 балами, а третє і четверте – Kyivstar та Воля (була придбана минулого року компанією Datagroup). Найгірше себе показав оператор Укртелеком.

У nPerf провели аналіз понад 400935 вимірів швидкості та затримки різних підключень, які проводилися абонентами перерахованих провайдерів фіксованого інтернету протягом минулого року. Більше 80 відсотків тестувань провели оператори Київстара, Волі та Укртелекому, а на Lanet припало менше 7 відсотків, що слід врахувати, адже їхні мережі були менш навантажені.

Запис Названо найкращого інтернет-провайдера за версією nPerf спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Аналітичне видання nPerf підготувало звіт, у якому зібрана інформація про фіксований інтернет в Україні. Завдяки ньому ми можемо побачити дані за 2020 рік та порівняти їх з попереднім роком, 2019 роком, хоча зміни й не дуже значні. Найкращим лідером за швидкістю завантаження та вивантаження, а також найнижчою затримкою став Lanet, який трохи покращив свої позиції, […]

Запис Названо найкращого інтернет-провайдера за версією nPerf спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.