Названі улюблені функції користувачів Windows 11

Половина користувачів Windows 10 висловили бажання оновитися до нової версії ОС. Про це повідомляє видання Windows Report.

Журналісти опитали близько 11 тисяч користувачів ПК з 177 країн, 89 відсотків з яких назвали Windows 10 своєю головною робочою ОС. З них 53 відсотки респондентів заявили, що відновлять до наступної версії операційної системи від Microsoft, як тільки вона стане доступною. 21 відсоток опитаних помітили, що нова ОС схожа на стару, і вони подумають над апгрейдом. 13 відсотків однозначно відповіли, що Windows 11 їм не подобається, і встановлювати її вони не хочуть.

Також перші користувачі бета-версії Windows назвали свої улюблені функції ОС нового покоління. Більшість – 31 відсоток – заявили, що їм подобається кнопка «Пуск», розміщена по центру. 25 відсотків респондентів відзначили підтримку Android-додатків, 11 відсотків – сервісу GamePass і режиму HDR в іграх. Вісім відсотків користувачів розповіли, що їм сподобалося нове звукове оформлення і дизайн.

При цьому журналісти помітили, що 34 відсотки користувачів (тисячі опитаних людей) не змогли перевірити свої комп’ютери на сумісність з новою системою. 44 відсотки респондентів заявили, що перевірили пристрої через сайт Microsoft і підтвердили сумісність.

Раніше Microsoft випустила чергову бета-версію Windows 11. У ній користувачі знайшли оновлений додаток «Будильники і годинник», а також опцію Focus Timer для організації робочого часу. Публічний реліз операційної системи відбудеться до кінця року.

Запис Названі улюблені функції користувачів Windows 11 спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Половина користувачів Windows 10 висловили бажання оновитися до нової версії ОС. Про це повідомляє видання Windows Report. Журналісти опитали близько 11 тисяч користувачів ПК з 177 країн, 89 відсотків з яких назвали Windows 10 своєю головною робочою ОС. З них 53 відсотки респондентів заявили, що відновлять до наступної версії операційної системи від Microsoft, як тільки вона стане доступною. 21 відсоток […]

Запис Названі улюблені функції користувачів Windows 11 спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.