Названі п’ять причин не переходити з Windows 10 на Windows 11

Автор блогу на Overclockers перерахував недоліки нової версії операційної системи Windows, через які краще буде залишитися на Windows 10.

Користувач зауважив , що хоча і чекає завжди з нетерпінням виходу оновлень Windows, до нової версії, яка стане доступна 5 жовтня, він ставиться досить скептично. І це пов’язано з п’ятьма факторами.

  1. Вторинність . Тут мається на увазі той факт, що спочатку Windows 11 замислювалася як оновлення Windows 10 під назвою Sun Valley. І хоча розробники стверджували, що 11-й версії ніколи не буде, її запустили.
  1. Дивні системні вимоги . Через них, як стверджує автор, комп’ютери 2020 року стануть несумісними з Windows 11. Установити цю операційну систему можна буде на пристроях на базі процесорів Coffee Lake, Zen+ і більш сучасних.
  2. Незручний інтерфейс і відсутність деяких важливих функцій . Автор вважає, що оновлений інтерфейс підходить тільки для планшетів, але не для звичайних комп’ютерів або ноутбуків. Також в 11-й версії приховали багато функцій, які відкривалися при натисканні правою кнопкою на файл (для того щоб побачити всіх їх, потрібно буде натиснути Shift + F10). Багато питання у користувача також до панелі завдань і меню “Пуск”.
  3. “Кращий – ворог хорошого” . У багатьох встановлена ОС Windows 10, і вона стала вже звичною. За словами автора, для її оновлення потрібно щось більш значне, ніж ті зміни, які пропонує Windows 11.
  4. Проблеми на старті, як і з усіма новими версіями Windows . Природно, що користувачі на самому початку писатимуть не тільки про достоїнства оновлення, а й про недоліки, іноді навіть досить серйозних. Вже зараз ті, хто протестував нову операційну систему, скаржаться на погіршення продуктивності, просідання частоти кадрів та ін.

Запис Названі п’ять причин не переходити з Windows 10 на Windows 11 спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Автор блогу на Overclockers перерахував недоліки нової версії операційної системи Windows, через які краще буде залишитися на Windows 10. Користувач зауважив , що хоча і чекає завжди з нетерпінням виходу оновлень Windows, до нової версії, яка стане доступна 5 жовтня, він ставиться досить скептично. І це пов’язано з п’ятьма факторами. Вторинність . Тут мається на увазі той факт, що спочатку […]

Запис Названі п’ять причин не переходити з Windows 10 на Windows 11 спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.