Названі п’ять месенджерів для заміни WhatsApp

Недавнє падіння сервісів Facebook, до яких відносяться також WhatsApp з Instagram, показав, що покладатися виключно на проекти цієї компанії не варто.

І чи то в зв’язку з цим, чи то з якихось інших причин, наші колеги з Hackernoon вирішили зібрати в одному місці п’ять якісних альтернатив месенджер Марка Цукерберга.

Раптово, на першому місці списку розташувався вітчизняний сервіс – Telegram. Проект Дурова відзначили можливість відправки великих файлів і створення великих, на тлі WhatsApp, груп.

Слідом за ним йде Signal. У випадку з цим месенджером, журналісти закцентувати увагу на більшій захищеності даних на тлі конкурента від Facebook. Саме тому, пишуть вони, користувачі і почали переходити з WhatsApp на Signal.

Третє місце, на подив, зайняв Discord. Переважно геймерську платформу, орієнтовану на спілкування голосом, також відзначили в якості зручного інструменту для проведення кріптовалютних airdrop.

На четвертому і п’ятому місцях розташувалися Viber і Threema відповідно.

Запис Названі п’ять месенджерів для заміни WhatsApp спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Недавнє падіння сервісів Facebook, до яких відносяться також WhatsApp з Instagram, показав, що покладатися виключно на проекти цієї компанії не варто. І чи то в зв’язку з цим, чи то з якихось інших причин, наші колеги з Hackernoon вирішили зібрати в одному місці п’ять якісних альтернатив месенджер Марка Цукерберга. Раптово, на першому місці списку розташувався […]

Запис Названі п’ять месенджерів для заміни WhatsApp спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.