Найкращий телефон realme подешевшав до рекордного мінімуму в Китаї

Сьогодні Realme оголосила, що ціна realme GT Master Exploration Edition знижена навіть нижче за позначку, до якої вона опускалася на розпродажі Double 11. Зараз версія, яка оснащена 8 ГБ оперативною та 128 ГБ флеш-пам’яті, подешевшала до 400 доларів, хоча спочатку коштувала 460 доларів , на розпродажі ціна опускалася до 420 доларів

realme GT Master Exploration Edition отримав вигнутий 6,55-дюймовий екран AMOLED роздільною здатністю Full HD+ з кадровою частотою 120 Гц та частотою опитування сенсорного шару 480 Гц. Він покритий склом Gorilla Glass 5. Сканер відбитків пальців убудований у дисплей.

За заявою самої Realme, це найкращий камерофон компанії. У ньому встановлено головний датчик зображення Sony IMX766 роздільною здатністю 50 Мп. Смартфон отримав однокристальну систему Qualcomm Snapdragon 870 та акумулятор ємністю 4500 мА•год із підтримкою швидкої зарядки потужністю 65 Вт. Realme GT Master Exploration Edition отримав систему охолодження з випарною камерою, модуль NFC та стереодинаміки.

Дизайн Realme GT Master Exploration Edition розроблений відомим японським майстром промислового дизайну Наото Фукасава.

Запис Найкращий телефон realme подешевшав до рекордного мінімуму в Китаї спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Сьогодні Realme оголосила, що ціна realme GT Master Exploration Edition знижена навіть нижче за позначку, до якої вона опускалася на розпродажі Double 11. Зараз версія, яка оснащена 8 ГБ оперативною та 128 ГБ флеш-пам’яті, подешевшала до 400 доларів, хоча спочатку коштувала 460 доларів , на розпродажі ціна опускалася до 420 доларів realme GT Master Exploration […]

Запис Найкращий телефон realme подешевшав до рекордного мінімуму в Китаї спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.