Натхненний Гуцульщиною: Alina Pash випустила “шаманський” альбом

Нещодавно Alina Pash поділилася в мережі новим треком “Молитва” з нового альбому “розМова”.

Згодом виконавиця відкрила завісу та презентувала всі дев’ять пісень з новим фольклорним звучанням, пише WestNews з посиланням на Апостроф.

За словами співачки, альбом “розМова” – це розмова про життя. Монолог про тихе та важливе, гучне та пусте. Платівка об’єднує в собі шаманські настрої та цілу палітру жанрів: від електроніки й хіп-хопу до фольку й ліричних балад.

Основою альбому “розМова” стала історія дівчини, яка знаходиться на шляху до самопізнання, духовних істин, гармонії з природою та поняттям любові. А щоб надати релізу особливої глибини, Alina Pash вирушила у фольклорні експедиції Гуцульщиною.

Наприклад, в треку “Ініціації” можна почути промову священник Івана Рибарука та думки керівника асоціації воїнів АТО Назарія Кішака. У пісні “Вода” звучить голос Павла Рибарука – сина священник. Запис відбувався у церкві, де раніше знімали “Тіні забутих предків” Параджанова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гурт KALUSH та популярна блогерка презентували ліричну пісню. ВІДЕО

Публікація Натхненний Гуцульщиною: Alina Pash випустила “шаманський” альбом запозичена із ресурсу WestNews.

Нещодавно Alina Pash поділилася в мережі новим треком “Молитва” з нового альбому “розМова”. Згодом виконавиця відкрила завісу та презентувала всі дев’ять пісень з новим фольклорним звучанням, пише WestNews з посиланням на Апостроф. За словами співачки, альбом “розМова” – це розмова про життя. Монолог про тихе та важливе, гучне та пусте. Платівка об’єднує в собі шаманські настрої та цілу палітру жанрів: від електроніки й хіп-хопу до фольку й ліричних балад. Основою альбому “розМова” стала історія дівчини, яка знаходиться на шляху до самопізнання, духовних істин, гармонії з природою та поняттям любові. А щоб надати релізу особливої глибини, Alina Pash вирушила у фольклорні експедиції Гуцульщиною. Наприклад, в треку “Ініціації” можна почути промову священник Івана Рибарука та думки керівника асоціації воїнів АТО Назарія Кішака. […]

Публікація Натхненний Гуцульщиною: Alina Pash випустила “шаманський” альбом запозичена із ресурсу WestNews.