Настя Каменських в білосніжному купальнику знову “засвітила” апетитні форми (фото)

Настя Каменських насолоджується останніми хвилинами свого казкового відпочинку в Італії. Нагадаємо, що пару тижнів тому Каменських і Потап відлетіли з друзями в Італію, на острів Сардинія. Тут пара вирішила продовжити свій медовий місяць. Адже, як зазначав раніше Потап, вони з Настею “не догугляли” цей важливий період у житті молодої сімейної пари. Більш того, Настя завжди мріяла відпочити в Італії. Тому Потап виконав відразу два бажання – відвіз кохану до Італії і в повній мірі провів з нею весільну подорож, , пишуть Версії з посиланням на РБК-Україна.

Щодня українська співачка ділиться з шанувальниками щасливими відпускними моментами. Зазначає місця, які відвідує з Потапом, показує нові образи і заходи сонця, знімає відео і т. д. Не став винятком і новий день. Тільки на цей раз Настя вирішила розповісти, чому вважає відпустку настільки важливиою у житті кожного.

“Дуже важливо присвячувати час собі, зупиниться на секундочку, видихнути. Вважаю відпочинок перезавантаженням, щоб потім з новими силами приступити до роботи!” – починає свій пост Каменських.

При цьому новий пост співачка супроводила яскравим фото, на якому позує в білосніжній відкритому купальнику. На плечах – вільна накидка з жовтими плямами у вигляді анімалістичного принта. До речі, в геовідмітках Настя вказала Порто-Черво – курорт на півночі Сардинії.

Настя Каменських

“Ви знали, що більшість ідей народжуються, коли мозок знаходиться в стані спокою і ви не намагаєтеся цю секунду що-небудь придумати? Головне насититися новою інформацією, надихнутися і ви навіть не помітите, як знайдете круте рішення. Подорожі, особливо, коли поруч кохана людина, допомагають зрости. Надихнутися і намітити нові цілі. З величезним списком нових ідей і з неймовірним драйвом по приїзду приступлю до виконання задуманого! А як ви надихаєтесь?” – підсумувала Каменських, не забувши також звернутися і до шанувальників.

І підписники Насті поспішили прокоментувати її нове фото і міркування:

  • “Мене надихають мої діти і сім’ї. Ну і звичайно потенціал нашої країни”
  • “Перезавантаження просто життєво необхідна”
  • “Ти обалденная красуня, дозвольте зауважити! Ну все засмагла”
  • “Звичайно, ідеї народжуються тільки в спокійній обстановці”
  • “Шикарна Красуня”
  • “Скільки ж у вас купальників?)”
  • “Є коріння латиноамериканців”
  • “Як же Потапу пощастило з тобою, я рада за Вас! Нехай у Вас все буде добре! Будьте Щасливі”
  • “Просто ідеал”

The post Настя Каменських в білосніжному купальнику знову “засвітила” апетитні форми (фото) appeared first on Версії | новини та розслідування.

Каменських також повертається в Україну з “величезним списком ідей”

The post Настя Каменських в білосніжному купальнику знову “засвітила” апетитні форми (фото) appeared first on Версії | новини та розслідування.