Наступний смартфон Redmi вийде 24 квітня

Нарешті конкретизована дата прем’єри смартфона Redmi Y3 (він же Redmi S3), про який так багато говорилося в останні кілька тижнів. Згідно підпису, розміщеного на черговій тизерній картинці, новинку представлять через дев’ять днів – 24 квітня.

Тизер в черговий раз підтверджує те, що ми вже знаємо – наявність 32-мегапіксельної фронтальної камери, що гарантує «суперселфі». Про інший більш важливої особливості моделі ми писали кілька днів тому – апарат отримає акумуляторну батарею великої ємності (явно не менше 4000 мА·год), за рахунок чого зможе продемонструвати дуже гарну автономність. З інших рис моделі можна відзначити здвоєну основну камеру і водозахист у вигляді покриття P2i.

Очікується, що при всіх своїх перевагах Redmi Y3 виявиться не дуже дорогим: орієнтовна вартість базової версії – $150 (4 тис грн.).

Нарешті конкретизована дата прем’єри смартфона Redmi Y3 (він же Redmi S3), про який так багато говорилося в останні кілька тижнів. Згідно підпису, розміщеного на черговій тизерній картинці, новинку представлять через дев’ять днів – 24 квітня. Тизер в черговий раз підтверджує те, що ми вже знаємо – наявність 32-мегапіксельної фронтальної камери, що гарантує «суперселфі». Про інший […]