Наслідки ДТП в Отинії: рятувальники показали, як збирали нафтопродукти

4 травня о 02:17 на пункт зв’язку Державної пожежно-рятувальної частини №7 міста Коломия надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду в селищі Отинія Коломийського району.

До місця події негайно було направлено чергове відділення Державного пожежно-рятувального поста смт. Отинія. Прибувши до місця виклику, рятувальники побачили, що вантажний автомобіль “ДАФ” (бензовоз) перекинувся на лівий бік, внаслідок чого у кабіні було заблоковано водія.

На місці події відбувся витік палива з 2-х секцій цистерни: в кількості 13 м.куб. Дана цистерна здійснювала перевезення 38 тонн паливо-мастильних матеріалів.

О 02:46 рятувальники за допомогою ручного механізованого інструменту вивільнили з кабіни автомобіля водія, 1975 р.н., та передали працівникам швидкої невідкладної медичної допомоги. Потерпілого було доставлено до Коломийської ЦРЛ.

Рятувальники також провели заходи щодо відключення клем АКБ та створили пінну подушку для недопущення займання розлитих паливо-мастильних матеріалів.До місця події направлено цистерну для перекачування палива.

Станом на 14:54 за допомогою 2-х кранів пошкоджену перекинуту цистерну встановлено на колеса та за допомогою 2-х інших тягачів пошкоджену цистерну. Для ліквідації ДТП (розтікання нафтопродуктів) було використано близько 960 літрів сорбенту та 81 м бонових загороджень. Паливно-мастильні матеріали з пошкодженої цистерни перекачали в іншу цистерну.

О 18:30 місце ДТП повністю очищено від залишків нафтопродуктів комунальною службою селища Отинія. Пошкоджену цистерну та тягач транспортували до місця дислокації.

Всього від Управління ДСНС в області 7 одиниці техніки та 25 чоловік особового складу.

IF

The post Наслідки ДТП в Отинії: рятувальники показали, як збирали нафтопродукти appeared first on Галицький Кореспондент.

4 травня о 02:17 на пункт зв’язку Державної пожежно-рятувальної частини №7 міста Коломия надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду в селищі Отинія Коломийського району. До місця події негайно було направлено чергове відділення Державного пожежно-рятувального поста смт. Отинія. Прибувши до місця виклику, рятувальники побачили, що вантажний автомобіль “ДАФ” (бензовоз) перекинувся на лівий бік, внаслідок чого у кабіні

The post Наслідки ДТП в Отинії: рятувальники показали, як збирали нафтопродукти appeared first on Галицький Кореспондент.