Наші кандидати: хто такий, з чим іде та що обіцяє Андрій Новак

31 березня на території України пройдуть чергові вибори на посаду Президента України. Він є гарантом державного суверенітету, територіальної цілісності України, додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина.

Чи не найбільше на дану посаду зареєструвалося кандидатів-вихідців з Прикарпаття. Хто вони, що обіцяють змінити чи ба зробити – читайте у матеріалі від WestNews.

Кандидат – Андрій Новак

Народився 24 січня 1973 року в Коломиї в родині економіста і педагога. Освіту здобув у Європейському університеті у Києві. В 1993 року закінчив канадську бізнес-школу Університету Західного Онтаріо (англ.University of Western Ontario business school), одночасно брав участь у програмі «Вчись працюючи».

1997–2001 роки — навчався в аспірантурі Науково-дослідного фінансового інституту при Міністерстві фінансів України. Захистив дисертацію на тему «Взаємозв’язок податково-бюджетних та грошово-кредитних важелів у політиці економічного зростання України» в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка

Працював в АТЗТ «Стандарт — 95», а потім 4 роки — комерційним агентом телепрограм «Бар „Чорний кіт“», «Вибрики», «Саме той» на українському телебаченні. 1998 року працював радником політичної партії з питань роботи зі ЗМІ та PR на виборах до Верховної Ради України. У 2002 році балотувався у народні депутати України як позапартійний кандидат шляхом самовисунення (виборчий округ № 87).

2002 рік — начальник фінансового управління Державного підприємства МО України «Укроборонпостачальник». Пізніше до 2003 року працював консультантом при комітетах Верховної Ради та помічником народного депутата України. З 2004 — начальник відділу зв’язків з громадськістю в компанії «Оболонь». 2005–2006 роки — радник двох прем’єр-міністрів України, 2006 став Головою Економічної Ради Всеукраїнського Громадського Об’єднання «Успішна Україна». 2006 року вийшла книга Андрія Новака під назвою «Як підняти українську економіку», в якій він запропонував модель формування конкурентоздатної та високоефективної української економіки  — Трифункціональну Економічну Модель України. У 2007 році книга видана вдруге. Того ж року увійшов до складу громадської ради при Міністерстві економіки України. У 2011 році книга була видана втретє.

2009 року Андрія Новака було обрано головою оргкомітету Економічного Форуму Українців Світу. Того ж року стартував ініційований ним проект Альтернативного Кабінету Міністрів України.

У 2010 році Андрій Новак став Головою Комітету економістів України. У 2011 році був обраний Проректором Європейського Університету.

29 квітня 2012 року на V черговому З’їзді Української Партії Андрій Новак був обраний Головою Української Партії. У квітні 2013 року було оголошено про припинення його членства в цій партії. Наразі Новак є представником політичної партії “Патріот”.

З чим іде у Президенти

Нещодавно Андрій Новак подав декларацію на кандидата у Президенти України за 2017 рік. У ній він зазначає, що володіє двома земельними ділянками на Київщині вартістю у 88 000 та 43 400 гривень.

Також у нього є незавершений житловий будинок. Крім того у Андрія Новака є авторське право на книгу “Як підняти українську економіку”. 

У 2017 році кандидат отримав 38 400 благодійної допомоги. В той час дружина заробила 275 400 гривень заробітної плати отриманої за основним місцем роботи. Серед грошових активів у Новака 930 000 у гривнях, а у дружини – 18 000 у доларах та 63 000 у гривнях.

Що обіцяє зробити

Передвиборча програма кандидата в президенти називається “Україна — демократична республіка” і передбачає кодифікаціюю законодавства у всіх сферах та кримінальну відповідальність представників всіх гілок влади за порушення Конституції. Він обіцяє переглянути діяльність сектора безпеки і розвивати передові технології.

Серед основних пунктів – змінити діяльність сектора безпеки, який повинен стати багатофункціональним. Почати з РНБО і Міністерства оборони. Подати до парламенту щорічну Стратегію національної безпеки України і модернізувати законодавство в цій сфері. Завантажити держзамовленнями і цільовою програмою розвитку оборонно-промисловий комплекс. Зосередитися на опрацюванні різнобічних нормативних актів для відбиття агресії Росії. Сформувати геостратегічну коаліцію країн, які усвідомлюють виклики і загрози РФ. Дати свободу ініціативі громад, які повинні стати суб’єктами юридичного права. Перевести економіку країни на принципи четвертої промислової революції і впровадити новітні технології. Створити окрему економіко-фінансову програму реалізації креативно-інтелектуальних можливостей українців за кордоном. Розвивати науку і освіту для зростання економіки і рівня життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наші кандидати: хто такий, з чим іде та що обіцяє Юрій Тимошенко

The post Наші кандидати: хто такий, з чим іде та що обіцяє Андрій Новак appeared first on WestNews.com.ua.

31 березня на території України пройдуть чергові вибори на посаду Президента України. Він є гарантом державного суверенітету, територіальної цілісності України, додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина. Чи не найбільше на дану посаду зареєструвалося кандидатів-вихідців з Прикарпаття. Хто вони, що обіцяють змінити чи ба зробити – читайте у матеріалі від WestNews. Кандидат – Андрій Новак […]

The post Наші кандидати: хто такий, з чим іде та що обіцяє Андрій Новак appeared first on WestNews.com.ua.