Наркотики та музика: франківці викликали поліцію, бо люди порушували тишу в будинку

Вчора, 14 вересня, патрульні Івано-Франківська отримали повідомлення про порушення тиші в одній із багатоповерхівок на вулиці Миколайчука.

Інспекторам, які прибули на вказану адресу, заявник вказав на квартиру, з якої гучно лунала музика.

22-річний мешканець квартири запросив поліцейських всередину. У помешканні, окрім власника, перебували ще декілька осіб. В кімнаті, на підлозі, поліцейські виявили пристрій для викурювання наркотиків та пакет з речовиною зеленого кольору, рослинного походження, можливо, наркотичною.

На власника квартири інспектори склали адмінматеріали за ст. 182 (Порушення вимог законодавчих та інших нормативно- правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях) КУпАП та викликали слідчо-оперативну групу для встановлення походження ймовірних наркотиків.

До теми: Франківські поліцейські розслідують ДТП, у якій постраждав чоловік

The post Наркотики та музика: франківці викликали поліцію, бо люди порушували тишу в будинку appeared first on Галицький Кореспондент.

Вчора, 14 вересня, патрульні Івано-Франківська отримали повідомлення про порушення тиші в одній із багатоповерхівок на вулиці Миколайчука. Інспекторам, які прибули на вказану адресу, заявник вказав на квартиру, з якої гучно лунала музика. 22-річний мешканець квартири запросив поліцейських всередину. У помешканні, окрім власника, перебували ще декілька осіб. В кімнаті, на підлозі, поліцейські виявили пристрій для викурювання

The post Наркотики та музика: франківці викликали поліцію, бо люди порушували тишу в будинку appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: