Напав ззаду, заткнув рот і потягнув у бік лісосмуги: у Києві чоловік познущався з дівчини

У Києві невідомий зґвалтував дівчину у лісосмузі.

Про це повідомляє інформаційний портал “Інформатор”.

В ніч на 6 червня у Києві в районі Бориспільського шосе чоловік зґвалтував дівчину. Ця пригода сталася близько першої години ночі. Постраждала прямувала додому після того, як погостювала у своїх подруг.

Дівчина пройшла вулицю Світлу, рухаючись в бік станції метро «Бориспільська». І тут несподівано на неї накинувся чоловік, який вискочив з підземного переходу. Ґвалтівник напав ззаду, заткнув жертві рот ганчіркою і потягнув у бік лісосмуги. Там він і зґвалтував дівчину, після чого зник у невідомому напрямку, при цьому залишивши жертву в лісосмузі.

Зараз постраждалу дівчину госпіталізували у лікарню, про її самопочутті нічого не повідомляється.

У Києві невідомий зґвалтував дівчину у лісосмузі. Про це повідомляє інформаційний портал “Інформатор”. В ніч на 6 червня у Києві в районі Бориспільського шосе чоловік зґвалтував дівчину. Ця пригода сталася близько першої години ночі. Постраждала прямувала додому після того, як погостювала у своїх подруг. Дівчина пройшла вулицю Світлу, рухаючись в бік станції метро «Бориспільська». І тут несподівано на неї накинувся чоловік, який вискочив з підземного переходу. Ґвалтівник напав ззаду, заткнув жертві рот ганчіркою і потягнув у бік лісосмуги. Там він і зґвалтував дівчину, після чого зник у невідомому напрямку, при цьому залишивши жертву в лісосмузі. Зараз постраждалу дівчину госпіталізували у лікарню, про її самопочутті нічого не повідомляється.